Představte si, že jste v místnosti a snažíte si pověsit ilustrace z knihy na provázek natažený mezi klikami oken. Neustále vám provázek vypadává, obrázky jsou moc těžké a ještě potřebujete pro děti připravit další věci. A najednou za nepoužívanými dveřmi do místnosti slyšíte hlasy čtvrťáků, kteří za chvilku vejdou a usadí se před vámi. A při tom přivazování provázku, který ne a ne držet na svém místě a vy se už nad tím začínáte lehce potit vyslechnete, co si dva chlapci říkají, že to bude asi pěkná nuda pro mrňata a že měli jít raději na florbal. Noo, tak to vás fakt nenaplní optimismem. Ale co v takové chvíli? Nic. Nadechnout se, domluvit provázku a vytratit se z místnosti a počkat se svým příchodem na to, až se děti usadí.
Bylo to jedno z nejúžasnějších čtení, které jsem měla. Nejen, že jsem si pozornost dětí získala hned svým příchodem, ale naprosto nadšeně a aktivně spolupracovali. A světe div se! Po skončení akce, za mnou děti přišly pro knížku s mým podpisem. Byli mezi nimi i dva chlapci. A ten jeden povídá : ,,Já jsem se bál, že to bude nuda, ale bylo to super, přijdete za námi někdy znova?“
Co víc si přát?

































Hrnek velký 450ml Louka
Hrnek velký 450ml Louka
Cappuccino hrnek 0,4 ml Vesmír